Většina firem už dnes chápe sílu cloudu v optimalizaci a škálování IT. Otázkou už tedy není "zda", ale "kdy" na cloud přejít.

Ovládáme Cloudy

Ovládáme Cloudy

S čím vám pomůžeme
Návrh a poradenství s architekturou v cloudu
Najdeme rovnováhu mezi on-premise infrastrukturou a cloudem a navrhneme a přizpůsobíme vaše řešení pro hybridní cloud. Pomůžeme při změně architektury vašeho řešení nebo při návrhu nového řešení tak, aby reflektovalo specifika cloudu a dokázalo maximálně využít potenciál cloudových služeb.
Integrace systémů
Přesunutím vaší infrastruktury do cloudu můžete jednotlivé systémy a aplikace spojit do logických celků, což usnadní jejich správu. Pomůžeme vám vybrat nejlepší řešení pro vaše podnikání.
Infrastruktura jako kód
Jste v situaci, kdy je potřeba postavit řešení v cloudu nebo vaše stávající řešení do cloudu přestěhovat? Udělejme to spolu rovnou cestou automatizace - pomůžeme vám s přípravou a s překlopením vaší infrastruktury do světa "Infrastructure as a Code".
DevSecOps s cloudem
Zvažujete-li implementaci DevOps s využitím cloudových nástrojů, nabízíme pomoc našich zkušených kolegů. Pomůžeme vám s automatizací jak infrastruktury, tak dodávky softwaru.
Kontejnerizace s Docker/Kubernetes
Chcete využít kontejnery pro své aplikace? Naši specialisté vám pomohou s kontejnerizací vašich řešení a s implementací orchestračních platforem jako jsou Kubernetes nebo RedHat OpenShift.
Plynulý a bezpečný přechod
Náš přístup k migraci je založen na Cloud Adoption Framework, což nám umožňuje zajistit hladký a strukturovaný přechod vašich dat a aplikací do cloudu. Zároveň samozřejmě dodržujeme bezpečnostní standardy pro bezpečí vašich dat.
Cloud školení/workshopy na míru
Nechcete prostředí cloudu využívat pouze jako náhradu původního prostředí, ale chcete využít jeho potenciál naplno? Poskytneme vám školení cloudu na míru, jeho základní principy fungování a adaptace. Cílem je maximálně zkrátit čas nutný k získání základních znalostí a postupů v cloud prostředí.
Cloud Governance
Vytvoření strategií jak využívat cloud ve vaší organizaci, ať už půjde o čistě cloud prostředí nebo o klasické hybridní prostředí. Výstupem pro vás bude buď cloud governance - strategie, kterou zařadíte do svých procesů, nebo vám pomůžeme zaimplementovat nutné změny do vašich procesů, abyste mohli cloud ve vaši organizaci efektivně využívat.
Co o nás říkají naši zákazníci