Cloud Governance

JAK OPTIMALIZOVAT />

Architektura řešení
v cloudu

JAK OPTIMALIZOVAT />

.cloudfield {

     development="solid";

}

Vývoj nejen
pro cloud

JAK OPTIMALIZOVAT />

Cloud školení, workshopy na míru

JAK OPTIMALIZOVAT />

Bezpečnost v cloudu

JAK OPTIMALIZOVAT />

Řešení cloudfield
pomáhá

PŘÍPADOVÉ STUDIE

PhotoRobot

Naše produkty jsou postaveny na hybridním cloud řešení (GCP a Azure) a na námi vyvinutém hardware a firmware pohánějící naše roboty. Cloudfield je pro nás strategický partner navrhující architekturu řešení a podílí se i na vývoji jednotlivých komponent našich řešení – od firmware robotů po cloudovou platformu řídící management robotů.

Kamil Hrbáček

CEO

Zásilkovna

Tým Cloudfield nám pomohl navrhnout a zrealizovat migraci všech klíčových systémů Zásilkovny z prostředí hostingu do cloudu MS Azure. U migrace byly použity principy automatizace infrastruktury a nastavení postupné migrace a oddělování jednotlivých komponent hlavního informačního systému do mikroslužeb, které nyní postupně nasazujeme a provozujeme v kubernetes clusterech. Také jsme využili pomoc kolegů z Cloudfieldu k vybudování DevOps týmu a zavedení DevOps principů. Velmi oceňujeme pomoc při budování nového security týmu včetně modernizace bezpečnostních postupů jako je incident response a podobně. Díky změnám, kterými Zásilkovna prošla, je schopná se rychleji adaptovat na změny na trhu, obzvlášť ve stávajícím období, kdy logistické firmy patří do první linie zabezpečení chodu ekonomiky v době pandemie.

Adam Hrozenberger

CTO

O2

Kolegové ze společnosti Cloudfield nám pomáhají transformovat architekturu klíčových systémů pro cloudové prostředí, nastavovat nové postupy DevOps v souladu s principy „cloud first“ vývoje a adaptovat architekturu a deployment cyklus aplikací pro kontejnerizační platformy jako je Kubernetes. Nedílnou součástí našich společných aktivit je i automatizace infrastruktury. Oceňujeme také velké zkušenosti kolegů v oblasti správného výběru služeb z pohledu ekonomické efektivity finálního řešení.

Mgr. Jan Hruška

Chief Technology Officer, O2

Česká Spořitelna

Jsme součástí strategických kroků ve Spořce a to především na technologické úrovni včetně plné podpory DevOPS přístupu jako kulturní změny. Naplňujeme především oblast uchopení cloudu z pohledu definice architekturního rámce - cloud control plan. Zároveň tvorba framework, CI/CD pipeline či přepis aplikací pro cloud prostředí jsou toho nedílnou součástí. Spořka je pro nás klíčový zákazník, kde se spojují nové technologické směry podpořené změnou kultury s důrazem na maximální otevřenost a respekt. „Cloudfield a Spořka vytvořili partnerství, které je nezbytným předpokladem naplňování našich představ a principů.“

Mgr. Jiří Charousek

CTO & DevOps/Cloud enabler at Česká spořitelna

3key

Vyvíjíme aplikace pro oblast bezpečnosti, PKI a zabezpečení dat (včetně oblasti PCI), které jsou následně provozovány jak v cloudovém prostředí, tak v prostředí koncových zákazníků, spolupracujeme na technickém designu řešení.

Diebold Nixdorf

Dlouhodobě spolupracujeme na rozvoji řešení pro oblast retail obchodu, které společnost Diebold Nixdorf dodává svým zákazníkům. Navrhujeme a implementujeme systémy z oblasti platebních transakci, uzavřených kartových schémat, konsolidace dat EET. Systémy jsou navrhovány s ohledem na provoz v hybridním prostředí datacenter Diebold Nixdorf (PCI prostředí) a MS Azure.

Microsoft

Pro společnost Microsoft zajišťujeme školení a workshopy pro MS Azure – speciálně pro oblast App Development v cloudu, bezpečnost pro oblast App Development a DevOps a modernizace aplikací.

Uni-Max

Abychom byli schopni reagovat na požadavky dnešní doby s radikálně se měnícími požadavky zákazníků v oblasti e-commerce, musíme naše systémy přizpůsobovat tomuto trendu. Cloudfield nám pomáhá, jak architekturu správně navrhnout, jak optimálně využívat cloud a jak co nejvíce vytěžit z našich dat pro zefektivnění naší práce.

Kamil Hrbáček

CEO

Carl Stahl

Naši potřebu digitalizace vybraných procesů ve firmě, evidenci pracovní doby a oběhu dokumentů a práci na projektech nám zrealizovali kolegové z Cloudfieldu dle našich představ, rychle a efektivně. Díky za to!!!

Ing. Roman Kotora

CEO

kontaktuj nás

Nezáleží na aplikacích či business odvětví, ve kterém podnikáte. Pomůžeme Vám modernizovat a urychlit vývojový cyklus a dodání business funkcí koncovým uživatelům.

Domluv si nezávaznou konzultaci a poznej řešení Cloudfield.

Zpráva odeslána!
Děkujeme, ozveme se vám, až to bude možné.
Oops! Formulář se nepodařilo odeslat.