Existuje mnoho důvodů proč pracovat v Cloudfieldu. A protože pro každého je důležité něco jiného, vybrali jsme pro vás 10 důvodů, které vnímáme jako nejpodstatnější.

Volná místa/>

Volná místa

Hledáš práci, která Tě bude bavit a bude pro Tebe víc než jen každodenní rutinou? Vyber si ze seznamu otevřených pozic a pošli nám svůj životopis.

KONTAKTUJ NÁS

Láká Tě práce v CLOUDFIELDu, ale nenašel jsi pozici, která by odpovídala Tvé představě? Máš pocit, že nesplníš všechny požadavky? Nic není ztraceno, pošli nám svůj životopis a popiš nám, co Tě v oblasti IT nejvíc baví. My už něco vymyslíme.

Domluv si nezávaznou konzultaci a poznej řešení Cloudfield.

Zpráva odeslána!
Děkujeme, ozveme se vám, až to bude možné.
Oops! Formulář se nepodařilo odeslat.

Řešení cloudfield
pomáhá

PŘÍPADOVÉ STUDIE

PhotoRobot

Naše produkty jsou postaveny na hybridním cloud řešení (GCP a Azure) a na námi vyvinutém hardware a firmware pohánějící naše roboty. Cloudfield je pro nás strategický partner navrhující architekturu řešení a podílí se i na vývoji jednotlivých komponent našich řešení – od firmware robotů po cloudovou platformu řídící management robotů.

Kamil Hrbáček

CEO

Zásilkovna

Tým Cloudfield nám pomohl navrhnout a zrealizovat migraci všech klíčových systémů Zásilkovny z prostředí hostingu do cloudu MS Azure. U migrace byly použity principy automatizace infrastruktury a nastavení postupné migrace a oddělování jednotlivých komponent hlavního informačního systému do mikroslužeb, které nyní postupně nasazujeme a provozujeme v kubernetes clusterech. Také jsme využili pomoc kolegů z Cloudfieldu k vybudování DevOps týmu a zavedení DevOps principů. Velmi oceňujeme pomoc při budování nového security týmu včetně modernizace bezpečnostních postupů jako je incident response a podobně. Díky změnám, kterými Zásilkovna prošla, je schopná se rychleji adaptovat na změny na trhu, obzvlášť ve stávajícím období, kdy logistické firmy patří do první linie zabezpečení chodu ekonomiky v době pandemie.

Adam Hrozenberger

CTO

O2

Kolegové ze společnosti Cloudfield nám pomáhají transformovat architekturu klíčových systémů pro cloudové prostředí, nastavovat nové postupy DevOps v souladu s principy „cloud first“ vývoje a adaptovat architekturu a deployment cyklus aplikací pro kontejnerizační platformy jako je Kubernetes. Nedílnou součástí našich společných aktivit je i automatizace infrastruktury. Oceňujeme také velké zkušenosti kolegů v oblasti správného výběru služeb z pohledu ekonomické efektivity finálního řešení.

Mgr. Jan Hruška

Chief Technology Officer, O2

Česká Spořitelna

Jsme součástí strategických kroků ve Spořce a to především na technologické úrovni včetně plné podpory DevOPS přístupu jako kulturní změny. Naplňujeme především oblast uchopení cloudu z pohledu definice architekturního rámce - cloud control plan. Zároveň tvorba framework, CI/CD pipeline či přepis aplikací pro cloud prostředí jsou toho nedílnou součástí. Spořka je pro nás klíčový zákazník, kde se spojují nové technologické směry podpořené změnou kultury s důrazem na maximální otevřenost a respekt. „Cloudfield a Spořka vytvořili partnerství, které je nezbytným předpokladem naplňování našich představ a principů.“

Mgr. Jiří Charousek

CTO & DevOps/Cloud enabler at Česká spořitelna

3key

Vyvíjíme aplikace pro oblast bezpečnosti, PKI a zabezpečení dat (včetně oblasti PCI), které jsou následně provozovány jak v cloudovém prostředí, tak v prostředí koncových zákazníků, spolupracujeme na technickém designu řešení.

Diebold Nixdorf

Dlouhodobě spolupracujeme na rozvoji řešení pro oblast retail obchodu, které společnost Diebold Nixdorf dodává svým zákazníkům. Navrhujeme a implementujeme systémy z oblasti platebních transakci, uzavřených kartových schémat, konsolidace dat EET. Systémy jsou navrhovány s ohledem na provoz v hybridním prostředí datacenter Diebold Nixdorf (PCI prostředí) a MS Azure.

Microsoft

Pro společnost Microsoft zajišťujeme školení a workshopy pro MS Azure – speciálně pro oblast App Development v cloudu, bezpečnost pro oblast App Development a DevOps a modernizace aplikací.

Uni-Max

Abychom byli schopni reagovat na požadavky dnešní doby s radikálně se měnícími požadavky zákazníků v oblasti e-commerce, musíme naše systémy přizpůsobovat tomuto trendu. Cloudfield nám pomáhá, jak architekturu správně navrhnout, jak optimálně využívat cloud a jak co nejvíce vytěžit z našich dat pro zefektivnění naší práce.

Kamil Hrbáček

CEO

Carl Stahl

Naši potřebu digitalizace vybraných procesů ve firmě, evidenci pracovní doby a oběhu dokumentů a práci na projektech nám zrealizovali kolegové z Cloudfieldu dle našich představ, rychle a efektivně. Díky za to!!!

Ing. Roman Kotora

CEO

//messege jmeno //messege checkbox //messege email